Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Partnerzy

s24.pl > Partnerzy

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 24 kwietnia 2006

Zawodowa Grupa Kolarska KNAUF TEAM


Zawodowa Grupa Kolarska Knauf Team to jedna z najlepszych polskich ekip szosowych. Podopieczni dyrektora sportowego Andrzeja Domina w każdym wyścigu pokazują, że są w ścisłej czołówce polskich grup zawodowych.

Knauf Team jest grupą Kontynentalną wg nowej klasyfikacji UCI. Wg starej to, trzecia dywizja. Knauf Team to pasjonaci i profesjonaliści w jednym. Oni kochają kolarstwo i oddali mu całą swoją duszę.


W grupie Andrzeja Domina znaleźli się między innymi Marcin Sapa (pierwszy Polak, który w tym sezonie stanął na podium w oficjalnej imprezie UCI), Krzysztof Jeżowski, który wygrał w kwietniu wyścig Bursztynowym Szlakiem Enegra Tour - wygrywając trzy spośród czterech etapów imprezy. W składzie na 2006 rok znaleźli się także Piotr Zaradny, Tomasz Lisowicz, Tomasz Kiendyś, Jarosław Rębiewski i Wojciech Pawlak.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0

Dodano: 2010-12-01 12:27:24
Dodał: '~Anonim'

Serdeczna prośba o pomoc i wsparcie

Apel !!!

Zwracamy się z bardzo gorąco , serdeczną i ogromną prośbą do ludzi życzliwych, wyrozumiałych,
dobrej woli i dobrego serca o pomoc w pozyskaniu środków finansowych
na leczenie , rehabilitację, ochronę zdrowia naszej kochanej córeczki Justunki.

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda