Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Patronat medialny

s24.pl > Patronat

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 24 kwietnia 2006

Intel® Powerade® Bikemaraton 2006


Serwis sportowy s24.pl został patronem medialnym cyklu Intel® Powerade® Bikemaraton 2006. Na stronach poświęconych kolarstwu w dziale MTB został stworzony specjalny serwis informacyjny traktujący tylko o tej imprezie.

W serwisie poświęconym Bike Maratonom znajdziecie mapy wszystkich edycji, informacje, ciekawostki, regulamin, wyniki oraz galerie zdjęć. Wszystkie informacje bedziemy przekazywać na bieżąco. Galerie zdjęć z poszczególnych edycji pojawią się na s24.pl w ciągu dwóch dni od zakończenia każdej z edycji.


Co jest takiego w maratonach, co powoduje, że w sezonie rowerowym, co kilka tygodni na starcie staje ponad tysiąc osób? Czego szukają ci wszyscy studenci, biznesmeni, uczniowie, urzędnicy przystępując do rywalizacji na kilkudziesięciokilometrowej, terenowej trasie?

Gdyby chodziło o zwyczajne poszukiwanie mocnych wrażeń, w tym celu uczestniczylibyśmy w bardziej ekstremalnych wydarzeniach. Gdyby chodziło o sport w czystym wydaniu, widzielibyśmy na starcie samych zawodowców. Gdyby chodziło tylko o atmosferę, z pewnością nie podchodzilibyśmy do maratonu z taką determinacją...

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda