Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Patronat medialny

s24.pl > Patronat

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 14 kwietnia 2011

Powerade Suzuki MTB Marathon


Od dziesięciu lat tworzymy i organizujemy imprezy kolarskie. W tym czasie odwiedziliśmy ponad 80 miejscowości zaliczając prawie 120 dni wyścigowych. W imprezach uczestniczyli zawodnicy z 5 kontynentów i 38 państw, Mistrzowie Świata, Olimpijczycy, liderzy Pucharów Świata, zwycięzcy prestiżowych imprez naszego globu.

Staraliśmy się równać do najlepszych podwyższając wszystkie możliwe standardy organizacyjno-techniczne. Każdy kolejny rok przynosił nam nowe doświadczenia, wielokrotnie testował wszelkie możliwe elementy nastawione na bezpośrednią konfrontację z rzeczywistością i realiami dnia powszedniego.


W 2006 roku zrobiliśmy przemyślany, aczkolwiek narażony na wielkie ryzyko, krok w tył - zmieniliśmy koncepcję i zamysł postrzegania maratonów rowerowych w Polsce. Idea, która nam przyświecała (wciąż jest aktualna) nawiązywała do korzeni, kolarstwa MTB w odpowiedniej formule opartej na nieodłącznych elementach, takich jak: rower, góry, właściwe emocje.

Głównie dzięki uczestnikom naszych imprez, dziś mogę stwierdzić, iż właśnie ten krok w tył dał nam i naszym imprezom możliwość dokonania gruntownej zmiany wizerunku kolarstwa górskiego, promowanego dotychczas w uproszczonej formule "rekreacji na zmęczenie".

Zmieniliśmy zasady, powracając tym samym do źródeł, do czasu, kiedy hasło "mountain bike" określało styl i jakość życia. Chcemy promować ideę wymyśloną ponad trzy dekady temu, umożliwiając tym samym czerpanie życiowej rozkoszy, wyczuwalnej wyłącznie w wyjątkowych miejscach (góry), specjalnych okolicznościach (trasy maratonów) i właściwych ludziach - koneserach MTB.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda