Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Patronat medialny

s24.pl > Patronat

Źródło:  "s24.pl"
Środa, 1 marca 2006

VI Edycja Konferencji MARKA i MARKETING


Zapraszamy na VI Edycję Konferencji MARKA I MARKETING, która odbędzie się w dniach 15-16 maja w Hotelu Marriott w Warszawie.

Konferencja skierowana jest do specjalistów PR oraz kadry zarządzającej firm z branży energetycznej, firm inwestujących w marketing sportowy, do przedstawicieli administracji terytorialnej (państwowej i samorządowej) jako "marki regionalnej" oraz do firm planujących ekspansję na rynki wschodnie. Obecni też będą przedstawiciele biznesu z zagranicy.
Konferencja MARKA I MARKETING zaznajomi uczestników z pojęciem silnej marki i jej obecnym znaczeniem. Wskaże najlepsze wzorce w zarządzaniu marketingiem, kształtowaniu wizerunku, pokaże możliwości międzynarodowego rozwoju, wyjaśni, zainspiruje, a także będzie platformą nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Strona oficjalna instytutu

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda