Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Patronat medialny

s24.pl > Patronat

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 14 kwietnia 2011

Wyścig ''Solidarności'' i Olimpijczyków


MWSiO
Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków to jeden z dwóch najważniejszych polskich wyścigów, w których mogą startować polskie zawodowe grupy kolarskie. Impreza posiada kategorię 2.1.

Wyścig - rozgrywany od 1990 roku - odbywa się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego przy współpracy z Towarzystwem Olimpijczyków Polskich.


Wyścig "Solidarności" Olimpijczyków jest dostępny dla następujących ekip: UCI ProTeam, ekip kontynentalnych zawodowych UCI, ekip kontynentalnych UCI i ekip narodowych. Nie mają prawa startu w ekipach narodowych zawodnicy UCI ProTeam, ekip kontynentalnych zawodowych UCI, ekip kontynentalnych UCI, jeśli ich team lub ekipa zawodowa uczestniczy w wyścigu.

Organizowany jest przez Region Ziemia Łódzka NSZZ "Solidarność" z siedzibą 90-229 Łódź; ul. Kamińskiego 18, we współpracy z Towarzystwem Olimpijczyków Polskich, a także we współpracy z innymi Regionami NSZZ "Solidarność", z komitetami etapowymi w miejscowościach, w których zlokalizowane są starty i mety poszczególnych etapów, komitetami organizacyjnymi w miejscowościach wymienionych w dalszej części niniejszego przewodnika, w których usytuowano lotne finisze i premie specjalne.

Organizator wyścigu jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Organizatorów Imprez Kolarskich A.I.O.C.C.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda