Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Patronat medialny

s24.pl > Patronat

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 24 kwietnia 2006

Zawodowa Grupa Kolarska KNAUF TEAM


Zawodowa Grupa Kolarska Knauf Team swoimi wynikami w niedawno rozpoczętym sezonie potwierdza, że jest solidną marką na polskim kolarskim rynku szosowym. Kolarze dyrektora sportowego Andrzeja Domina dosłownie rządzą w polskim peletonie. Już nie wystarczają im pojedyncze zwycięstwa, zaczynają na metę przyjeżdżać grupowo!

Knauf Team jest grupą Kontynentalną wg nowej klasyfikacji UCI. Wg starej to, trzecia dywizja. Grupa Andrzeja Domina to pasjonaci i profesjonaliści w jednym. Oni kochają kolarstwo i oddali mu całą swoją duszę. Wortal s24.pl doceniając wysiłek kolarzy, objął patronatem tą ekipę i stworzył specjalny serwis informacyjny poświęcony tylko grupie Knauf Team.


Możecie znaleźć w nim absolutnie wszystkie informacje na temat zawodników, ich startów, wyniki, obszerne galerie zdjęć, komentarze i wywiady.

W grupie Andrzeja Domina znaleźli się między innymi Marcin Sapa (pierwszy Polak, który w tym sezonie stanął na podium w oficjalnej imprezie UCI), Krzysztof Jeżowski, który wygrał w kwietniu wyścig Bursztynowym Szlakiem Enegra Tour - wygrywając trzy spośród czterech etapów imprezy. W składzie na 2006 rok znaleźli się także Piotr Zaradny, Tomasz Lisowicz, Tomasz Kiendyś, Jarosław Rębiewski i Wojciech Pawlak.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda