Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Patronat medialny

s24.pl > Patronat

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 24 kwietnia 2006

Zawodowa Grupa Kolarska MTB LOTTO


Zawodowa Grupa Kolarska MTB LOTTO to produkt eksportowy polskiego kolarstwa. Ekipa ta zrzesza najlepszych polskich kolarzy górskich, którzy na arenach światowych zdobywali już najwyższe laury. Jej niekwestionowaną gwiazdą jest Maja Włoszczowska: pierwsza mistrzyni świata w Maratonie Rowerowym, dwukrotna wicemistrzyni świata i Europy MTB w wyścigu cross-country, wielokrotna mistrzyni i medalistka Mistrzostw Polski. Od tego sezonu s24.pl patronuje poczynaniom kolarzy trenera Andrzeja Piątka, który w swym fachu jest jednym z najlepszych na świecie.

Oprócz Mai grupę Lotto reprezentują Anna Szafraniec, Magdalena Sadłecka, Aleksandra Dawidowicz, Dariusz Batek i Kryspin Pyrgies. Włoszczowska, Szafraniec i Sadłecka reprezentowały także Polskę na igrzyskach olimpijskich w Atenach (2004) - Maja zajęła tam w swoim debiucie 6. miejsce!


Serwis sportowy s24 stworzył specjalny serwis poświęcony grupie Lotto. Możecie znaleźć w nim absolutnie wszystkie informacje na temat zawodników, ich startów, wyniki, obszerne galerie zdjęć, komentarze i wywiady.

Grupa Andrzeja Piątka istnieje od 2001 roku. Była to wówczas pierwsza w Polsce Zawodowa Grupa Kolarska MTB i jak do tej pory jedyna. W międzyczasie powstała konkurencyjna ekipa, ale nie udało jej się utrzymać na rynku. Celem grupy były Igrzyska Olimpijskie w Atenach w 2004 roku: zakwalifikowanie optymalnej liczby zawodników oraz zajęcie jak najwyższych miejsc zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn. Kolejny cel to IO w Pekinie w 2008 roku.

Serwis sportowy s24.pl w serwisie poświęconym grupie na bieżąco będzie informował Was o każdym zdobytym punkcie kwalifikacyjnym do igrzysk, bo kwalifikacje olimpijskie zaczęł się już w tym roku.

Zapraszamy do serwisu poświęconego grupie Lotto

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda