Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Współpraca

s24.pl > Współpraca

WspółpracaInteresujesz się sportem? Lubisz komentować wydarzenia dotyczące Twojej ulubionej dyscypliny? Pociąga Cię dziennikarstwo? Ta oferta jest więc skierowana do Ciebie.

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu sportowego s24.pl, poszukujemy odpowiedzialnych i kreatywnych osób, zainteresowanych współpracą przy jego tworzeniu.

Chcemy być najlepszym serwisem, informującym zarówno o sporcie polskim, jak i zagranicznym. Zdajemy sobie sprawę, że na zrealizowanie takiego celu potrzeba kreatywności, rzetelności i działania z zaangażowaniem. Właśnie tego oczekujemy od naszych współpracowników, oferując w zamian wprowadzanie w świat mediów. Możliwe, że s24.pl stanie się furtką do Twojej dalszej kariery w dziennikarstwie.

Oferujemy możliwość współtworzenia wortalu o bardzo ambitnych celach. Będzie to jednocześnie szansa na praktyczne sprawdzenie Twoich umiejętności dziennikarskich. Z racji rosnącej popularności serwisu s24.pl Twoje poglądy pozna coraz większe grono Czytelników.

Chcemy także, aby osoby współtworzące s24.pl “na żywo” uczestniczyły we wszelkich wydarzeniach sportowych. Dlatego zapewniamy legitymacje i akredytacje prasowe ułatwiające pracę dziennikarza.

Ponieważ nie gwarantujemy wymiernych korzyści finansowych, to poza możliwością przedstawienia Twoich poglądów coraz szerszym rzeszom Czytelników, nauką dziennikarstwa, aktywnym uczestnictwem w wydarzeniach sportowych, a także promowaniu Twojej osoby, współpracownikom wystawiamy pisemne referencje.

Wszystkich zainteresowanych pomocą we współtworzeniu serwisu, chcących zbudować bądź wzmocnić swoje portfolio, prosimy o kontakt pod adres wspolpraca@s24.pl

Wszystkich zainteresowanych prosimy o podanie następujących danych:
imię i nazwisko
wiek
miejsce zamieszkania
tel. kontaktowy
ulubiona dyscyplina/dyscypliny oraz o zadeklarowanie się co do ewentualnego zakresu współpracy dziennikarskiej
ewentualnie wcześniejsze doświadczenia w pracy z mediami

Tekst na dowolny temat sportowy (max. 1500-2000 znaków) mile widziany, podobnie jak i szersze przedstawienie własnej osoby.

Serwis s24.pl skontaktuje się ze wszystkimi zainteresowanymi kandydatami drogą telefoniczną lub też mailową.

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda